O mně

„Nejde o to nač se díváš, ale co vidíš.“

Lucie Skopalová | fotografička

Již od dětství mě fascinoval svět umění a zvířat. Vystudovala jsem výběrovou školu uměleckých řemesel a od roku 2002 působím v oboru grafik – fotograf. Současně jsem se také začala věnovat sportovní kynologii a chovatelství.

Momentálně se věnuji především fotografování. A to nejen zvířat, ale také svateb, rodinných fotek a vlastně všeho, co mne zaujme. Mé fotky zdobí nejednu zeď, jsou v mnoha odborných publikací a časopisech. Hlavně ale dělají radost těm, co si je objednají. Fotografování je pro mne tím největším koníčkem. Mám různorodé zkušenosti od focení akcí, výstav, portrétů až po produktovou fotografii. Samostatná webová presentace www.okemlucie.cz.

Dalším mým oborem je grafika a sociální sítě. Vzhledem k mým zkušenostem ze světa chovatelů, jsem se stala specialistou na tento specifický obor. Tvořím loga, presentační letáky, vizitky, polepy aj. Navrhuji a spravuji webové presentace také pro firmy a živnostníky. A mnohdy včetně dodání textů. V oblasti grafiky jsem v podstatě taková „holka pro všechno“ 🙂 A co neumím vytvořit, to dokáži zařídit. Spolupracuji s dalšími odborníky a neváhám vám případně také doporučit „konkurenci“.

Pokud hledáte osobní přístup a v mém „digi“ světě se vůbec nevyznáte, jste u mě na správné adrese. Ráda vás do všeho zasvětím. Preferuji dlouhodobé spolupráce především na menších – rodinných projektech.

Facebook  |   Instagram  |  Chovatelská stanice „od Démona“